Кабмін знизив норму споживання газу для населення без лічильників

Кабмін знизив норму споживання газу для населення без лічильників

Відтепер українці платитимуть щомісяця за три кубометри газу. Ця норма була встановлена ще 2016, проте за рішенням суду її скасували, і споживачам прийшли платіжки утричі більші ніж зазвичай. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie