Кабмін знизив норму споживання газу для населення без лічильників
Відтепер українці платитимуть щомісяця за три кубометри газу. Ця норма була встановлена ще 2016, проте за рішенням суду її скасували, і споживачам прийшли платіжки утричі більші ніж зазвичай.