Китаєць потрапив за грати за "вбивство" інопланетянина

Китаєць потрапив за грати за "вбивство" інопланетянина

Китайського фермера викликали у відділок, щоб дати свідчення з приводу вбивства позаземної істоти, яким чоловік похизувався в інтернеті і надав фотодокази вчинку. Поліцейські провели обшук в будинку затриманого і виявили щось незвичне в його морозильній камері.  Тоді чоловіку довелося зізнатися, що "тіло інопланетянина" він створив сам, бо хотів прославитись. Проте зізнання чоловіку не допомогло вийти з відділку. Чоловіку світить покарання за розповсюдження неправдивої інформації і порушення соціальних норм.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie