Київський костел Святого Миколая нарешті передадуть у користування релігійній громаді!
Перший позитивний результат за понад 20 років очікувань. Дніпропетровський окружний адмінсуд зобов’язав міністерство культури передати будівлю київського костелу Святого Миколая у користування релігійній громаді. Нині собор у державній власності, хоч обіцянки повернути його римо-католикам від початку незалежності звучали аж від 3-х президентів. За цей час костел пережив масштабну пожежу і орган був знищений. А згодом споруда зазнала пошкоджень внаслідок ракетної атаки. На реконструкцію потрібно щонайменше 20 мільйонів доларів.