Колишній директор фонду соцстраху з бійкою проривався до кабінету
Спроба одного із колишніх директорів фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відновитися на посаді закінчилася кримінальним провадженням за хуліганство та кордоном зі спецпризначенців. Рішення про своє звільнення у березні 2013 року Олег Бондар називає незаконним, його оскаржував в усіх судах аж до Верховного. А рішення виконавчої служби про повернення на посаду вважає квитком до колишнього кабінету.