Користь від помилок: чому не варто боятися робити помилок і як правильно їх аналізувати
От якщо у світі є щось таке, що об'єднує всіх людей, то це — помилки. Рано чи пізно помиляються всі! Але ще з дитинства нам говорили: помилки — це погано, за них має бути соромно! Водночас вчений із Мічиганського університету Джейсон Мозер довів: помилки корисні, особливо в процесі навчання! Тож як винести позитив зі своїх похибок? Розберімось просто зараз! У нас в гостях нейродослідниця Наталія Кадя.