Кремль досі не визначився, хто винен в обвалі будинку у Бєлгороді!

Кремль досі не визначився, хто винен в обвалі будинку у Бєлгороді!

Руйнування багатоповерхівки у російському Бєлгороді, там завершили пошуково-рятувальні роботи. Наразі відомо про 15 загиблих, 2 з них - неповнолітні. Врятували з-під завалів 17 росіян. Надзвичайники повідомляють про повне руйнування 16 квартир, мешканців сусідніх під'їздів відселили. На камери спостереження потрапив момент влучання, на якому видно, обвалу передував вибух. За цим відео та фото будинку деякі аналітики OSINT роблять висновок, що приліт стався не з українського, а з російського боку. Деталі – в ТСН.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie