Кримчаки вважають енергетичну аварію шантажем з боку Києва

Кримчаки вважають енергетичну аварію шантажем з боку Києва

Вночі трапилась поломка високовольтної мережі. Про це спочатку заявили "Крименерго", але потім почали говорити про шантаж з материку. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie