Кримчани у темряві продовжують дякувати Росії за "порятунок"

Кримчани у темряві продовжують дякувати Росії за "порятунок"

В анексованому Криму рятувальні служби Росії доставили мобільні електростанції у деякі міста, щоб забезпечити жителів електроенергією. Зокрема, до міста Щолкіне завозять воду, в населеному пункті розгорнуте містечко життєзабезпечення для обігріву. У нічний час на головній площі встановлена світлова вежа.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie