Купол від дронів - знищили із... того ж дрона - чергова втрата росіян

Купол від дронів - знищили із... того ж дрона - чергова втрата росіян

Росіяни не дорахувалися комплексу радіоелектронної боротьби "Поле-21",  повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський. Систему використовували для блокування каналів супутникової навігації. Неформально її називають - «купол проти безпілотників». Де саме знищили систему українські військові офіційно не розголошують.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie