Лебідь повернувся через рік до рятівника, щоб показати свою подружку
Зворушлива історія про дружбу людини і птаха на Одещині. Минулої зими колишній міліціонер врятував від смерті лебедя. Птах на ім'я Гоша прожив у будинку три місяці, а навесні чоловік відпустив його на волю. Рівно за рік Гоша повернувся до свого рятівника. Не сам, а з лебідкою.