Листи з погрозами: у Києві з’явилися нові автомобільні шахраї
В столиці з'явилися шахраї, які погрожують автовласникам спалити авто і вимагають гроші. Киянка Ольга отримала лист з вимогою перерахувати на картку гроші, за умови невиконання злочинці обіцяють спалити авто і називають себе “учасниками АТО”, яким нема чого втрачати. Лише за один день 18 квітня зареєстрували 47 подібних звернень від автовласників. Та поки в поліції розбираються, автовласники, аби вберегти свої машини, організовують нічні чергування.