Людмила Антоненко після смерті пацієнта Олександрівської лікарні закликала українців не недооцінювати хворобу
Дотримуватися карантину закликала українців головна лікарка столичної Олександрівської лікарні Людмила Антоненко. Про це вона написала соцмережах після того, як у її лікарні не змогли врятувати пацієнта - це перша смерть від COVID-19 у Олександрівці. Лікарка пише, що спробували всі сучасні технології, які нині застосовують у світі, але врятувати людину не змогли. Більше про коронавірус в Україні