Масовий автопробіг у Запоріжжі: водії скандують гасло "Свято без свята"
"Свято без свята". Таке гасло рідні та друзі полонених і зниклих безвісти обрали для свого автопробігу в Запоріжжі. Близько пів сотні автівок зібралися, аби проїхати набережною та центральним проспектом і нагадати кожному про бранців росіян. Кореспондентка ТСН Кіра Овес поділиться подробицями наживо.