Медикам Чернівецької лікарні вручили диплом за лікування від коронавірусу

Медикам Чернівецької лікарні вручили диплом за лікування від коронавірусу

Лікарям чернівецької лікарні, де одужав перший пацієнт з коронавірусом, вручили диплом Національного реєстру рекордів України. Нагадаю, перший випадок інфікування в Україні зафіксували 3 березня. Пацієнтом виявився 39-річний житель Чернівців, який напередодні повернувся із Італії. Одразу після повернення він звернувся до лікарів - медики кажуть, саме вчасний початок лікування і сприяв одужанню. Більше про коронавірус в Україні

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie