Медсестри влаштували фотосесію зі смертельно хворими пацієнтами

Медсестри влаштували фотосесію зі смертельно хворими пацієнтами

Лікарі та медсестри однієї з лікарень Пермського краю Росії регулярно влаштовували собі фотозйомки зі смертельно хворими пацієнтами. Імітація розпивання донорської крові, модельні пози на тлі непритомних пацієнтів та жонглювання клізмами.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie