Мешканці Горлівки звикають до життя в окупації

Мешканці Горлівки звикають до життя в окупації

В окупованій Безлером Горлівці уже чотири місяці не платять ні зарплат, ні пенсій. Більшість жителів виїхало, а інші змушені жити під обстрілами. Багато хто з них залишився без газу й електрики. Тримаються лише за дах над головою.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie