Мешканці Горлівки звикають до життя в окупації
В окупованій Безлером Горлівці уже чотири місяці не платять ні зарплат, ні пенсій. Більшість жителів виїхало, а інші змушені жити під обстрілами. Багато хто з них залишився без газу й електрики. Тримаються лише за дах над головою.