"Ми залишаємося тут заради вас, а ви залишайтеся вдома заради нас" - медики звернулися до українців
Міністерство охорони здоров'я у Facebook ще раз звернулося до українців із проханням дбати про власну безпеку і не забувати про людей, від яких залежить життя найвазливіших. На опублікованій МОЗом світлині лікарі пояснюють - "ми залишаємося тут заради вас, а ви залишайтеся вдома заради нас". Більше про коронавірус в Україні