Мир в Україні без України! Відбулася зустріч щодо формату завершення війни
Про мир в Україні - без України. На полях Генеральної асамблеї ООН відбулася зустріч щодо формату завершення війни, який заснували Китай та Бразилія. "Друзі миру" - таку назву має ця ініціатива. Загалом цей клуб зібрав 17 держав, окрім засновників. Серед них: Угорщина, Туреччина, Казахстан, Індонезія, ПАР, Саудівська Аравія, Мексика, Замбія і Кенія. Куратором зустрічі став міністр закордонних справ Китаю - Вань Ї. Дипломат повідомив журналістам, що вони обговорювали необхідність запобігання ескалації війни. Деталі – в ТСН.