МНСники врятували першокласника, який застряг у баку для сміття
Інцидент стався на подвір’ї київської школи під час занять. Там запевнили, ніякого конфлікту між учнями не було, хлопчина стрибав на смітнику та просто впав у нього. Нога застрягла між стінками таким чином ,що самостійно вибратися з баку йому не вдалося.