На Дніпропетровщині троє дітей потрапили в реанімацію, отруївшись ядовитою квіткою

На Дніпропетровщині троє дітей потрапили в реанімацію, отруївшись ядовитою квіткою

Семирічний хлопчик вже третю добу оговтується після небезпечної дегустації. На лікарняних ліжках  також друг-одноліток та восьмирічна подружка. Діти гуляли разом на подвір’ї в Павлограді, коли п’ятирічний сусід запропонував смачні горішки.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie