На Дніпропетровщині троє дітей потрапили в реанімацію, отруївшись ядовитою квіткою
Семирічний хлопчик вже третю добу оговтується після небезпечної дегустації. На лікарняних ліжках також друг-одноліток та восьмирічна подружка. Діти гуляли разом на подвір’ї в Павлограді, коли п’ятирічний сусід запропонував смачні горішки.