В Київській області нацгвардійці відпрацьовували атаку ворога в умовах наближених до бойових

В Київській області нацгвардійці відпрацьовували атаку ворога в умовах наближених до бойових

Бойова міць України. Десант спецпризначенців, танкові і мінометні бої та робота снайперських пар. В Київській області нацгвардійці відпрацьовували атаку ворога в умовах наближених до бойових. За ними уважно спостерігали півсотні військових аташе, які потім звітуватимуть своїм країнам про нашу бойову міць. Наразі п’ять тисяч військових Нацгвардії боронять наші рубежі на сході країни і мета подібних тренувань – зберегти життя військовим. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie