На Київщині п’яний мотоцикліст збив жінку з дітьми

На Київщині п’яний мотоцикліст збив жінку з дітьми

Аварія сталася на залізничному переїзді в селі Червона Мотовилівка. 23-річний водій виїхав на заборонений сигнал семафора та наїхав на жінку та двох її дітей - шести і десяти років. Усі троє опинилися в лікарні. Наймолодша дитина впала в кому. Водія, якого вже неодноразово штрафували за кермуванння у нетверезому стані, затримали, а мотоцикл забрали на штраф-майданчик. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie