На Київщині провели змагання бригад швидкої допомоги
Коли кожна секунда важлива. На Київщині провели змагання бригад швидкої допомоги. Медики на швидкість евакуйовували важкопоранених з стабпунктів до лікарні. Відпрацьовували алгоритми реанімації при зупинці серця, та наввипередки надавали допомогу травмованим у ДТП. Змагання тих, хто рятує життя, бачила журналістка ТСН Світлана Березівська.