На набережній Кропивницького через прорив труби утворився фонтан на 10 метрів у висоту
Жителі центральних вулиць міста, а це щонайменше кілька тисяч людей, на три години залишилися без постачання. Близько сьомої ранку вода під тиском пробила асфальт. І до приїзду комунальників виривалась із труби діаметром півметра. До слова, за кубометр холодної води містяни платять 21 гривню.