На пікет під прокуратуру вийшли мешканці гуртожитку, що у центрі Луганська

На пікет під прокуратуру вийшли мешканці гуртожитку, що у центрі Луганська

Від правоохоронців вони вимагають підтримки у боротьбі з новими власниками приміщення.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie