На Прикарпатті понад сто працівників заводу виробництва автомобільних деталей отруїлися
За сотню перевалила кількість людей, які отруїлися в Коломиї. За останньою інформацію, захворіла 101 людина. Із них 44 ушпиталили, інші лікуються вдома. Про масове отруєння працівників заводу з виробництва автомобільних деталей стало відомо напередодні. До медиків тоді звернулись 17 людей. Фахівці ще досліджують, що могло стати причиною отруєння, однак більшість хворих нарікають на сосиски, які з'їли у заводській їдальні.