На пункті пропуску "Шегині" утворилися величезні черги: чому такий ажіотаж

І знову - черги на кордоні. Цього разу на "Шегині" - це єдиний піший пункт пропуску на українсько-польському кордоні.

Чому ж такий ажіотаж, – в сюжеті ТСН.19:30.

Люди у черзі, стоять тут по 10-12 годин, а дехто й більше. Здебільшого стоять ті, хто прямує на сезонні роботи у Польщу.

Українська сторона подорожніх оформила, застрягли вони на нейтральній частині - між Польщею та Україною. Там немає місць перепочинку, увесь цей час доводиться стояти. Або відпочивати на валізах. І лиш один туалет до якого теж черга. Дистанції тут не дотримуються, багато хто не в масках.

"Українську сторону ми швидко пройшли, проблем не було, а от польську сторону - довго. Людей багато, мабуть, шо не справляються, а з нами ніхто не рахується", – скаржаться в черзі.

Перетин кордону уповільнюється через карантині заходи безпеки з польського боку. Додатковий час займає температурний скринінг, ретельна перевірка документів. А також щогодинне санітарне прибирання приміщення.

Тож зарадити черзі українські прикордонники не в силі. Скупчення тут виникає час від часу, зазвичай на вихідні. Коли прибуває більше людей з різних областей. А саме зараз у Польщі сезонні роботи на полях - туди і прямують українці. Саме тому такий масовий наплив.

Щодоби там проходить близько трьох тисяч українців. Тож прикордонники радять обирати автомобільні пункти пропуску.

Кореспондентка ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Новини партнерів