На Рівненщині нетверезий чоловік відсвяткував свій день народження та сів за кермо

На Рівненщині нетверезий чоловік відсвяткував свій день народження та сів за кермо

Його помітили працівники ДАІ. Водій почав тікати і виїхав на міжнародну трасу Київ-Чоп. ДАІвці намагалися зупинити порушника. Але водій не зупинився навіть тоді, коли пробив переднє колесо. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie