У Сумській області оштрафували матір школярки за булінг її доньки щодо педагогів
Вчитель не винен. У Сумській області оштрафують матір школярки за булінг, який вчиняла її донька щодо педагогів. Скандальна історія сталася в Конотопській школі. В соцмережах з’явилися кадри, на яких вчитель доволі грубо скручує дівчину і виштовхує з класу. Тоді проти вчителя відкрили кримінальне провадження. Але під час слідства з’ясувалось, що саме школярка принижувала педагога, лаялась і зривала уроки. Повні випуски дивіться на 1+1 video