На Тернопільщині встановили пам’ятний знак бійцю 128 гірсько-піхотної бригади

На Тернопільщині встановили пам’ятний знак бійцю 128 гірсько-піхотної бригади

Пам’ятний знак Михайлу Григоришину встановили у його рідному селі Панівці. 24-річний хлопець загинув у зоні АТО на початку року під час танкової атаки на взвод українських стрільців. Снаряд поцілив у бліндаж, у якому були Михайло та його побратим з Київщини. Вони загинули на місці. Посмертно бійця нагородили орденом «за Мужність» третього ступеня. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie