На Закарпатті стався конфлікт між жінкою і співробітниками ДПСУ
Жінка поверталася разом з родичам з відпочинку і вирішила не ставати в чергу на блок-пості, а об'їхати її. Вона аргументувала це тим, що дитині в машині було погано. Працівники ДПСУ зупинили машину і змусили порушників стати в чергу. Втім жінка вирішила не чекати, а просто їхати далі. За нею вирушили працівники ДПСУ, зупинили і витягнули з машини, а далі спалахнув конфлікт.