Нацбанк вилучає з обігу монети номіналом 25 копійок та старі паперові банкноти
Нацбанк вилучає з обігу монети номіналом 25 копійок та старі паперові банкноти. Усе, як кажуть в НБУ, заради спрощення готівкових розрахунків. Магазини, ресторани та у сфері послуг такі гроші більше не прийматимуть. Залишки ще упродовж двох тижнів вони зможуть здавати до банківських кас. Пересічним українцям старі гроші будуть безкоштовно міняти на нові ще протягом трьох років. Повні випуски дивіться на 1+1 video