Наодинці з грабіжником опинилася 11-річна дівчинка на Миколаївщині

Наодинці з грабіжником опинилася 11-річна дівчинка на Миколаївщині

Вночі вона залишилась вдома сама, бо мати була на роботі. В цей час в будинок, через відкрите вікно, вдерся грабіжник. Чоловік виніс з хати усі цінності. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie