Наодинці з грабіжником опинилася 11-річна дівчинка на Миколаївщині
Вночі вона залишилась вдома сама, бо мати була на роботі. В цей час в будинок, через відкрите вікно, вдерся грабіжник. Чоловік виніс з хати усі цінності.
Вночі вона залишилась вдома сама, бо мати була на роботі. В цей час в будинок, через відкрите вікно, вдерся грабіжник. Чоловік виніс з хати усі цінності.