Нардеп "За майбутнє" розповів про закупівлю КТ на Волині
У студії "Право на владу" – народний депутат, голова політичної партії “За майбутнє” Ігор Палиця. Політик розповів про закупівлю КТ на Волині. Він наголосив, що вже за чотири тижні в Луцьку з'являться нові апарати. Наразі ж перед місцевими лікарнями стоїть завдання обладнати приміщення для надходження КТ. Більше про коронавірус в Україні