Навести лад у Харкові вимагають від Президента депутати місцевої ради
На позачерговій сесії народні обранці прийняли звернення до президента з проханням забезпечити у місті належний рівень охорони громадського порядку. Депутати стверджують, харківська міліція послабила протидію проявам екстремізму.