Навести лад у Харкові вимагають від Президента депутати місцевої ради

Навести лад у Харкові вимагають від Президента депутати місцевої ради

На позачерговій сесії народні обранці прийняли звернення до президента з проханням забезпечити у місті належний рівень охорони громадського порядку. Депутати стверджують, харківська міліція послабила протидію проявам екстремізму. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie