Нічна атака по Одесі! Ворог запустив балістичні ракети, є загиблі!

Нічна атака по Одесі! Ворог запустив балістичні ракети, є загиблі!

Росіяни знову поцілили по Одесі. Вночі проти 1 травня запустили по місту балістичні ракети. Є загиблі та поранені. Пошкоджено цивільну інфраструктуру. Більше про наслідки російського терору розкаже кореспондентка ТСН Олена Черняєва.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie