Німецькі слідчі звинуватили Росію у кібератаках на комп'ютери ОБСЄ

Німецькі слідчі звинуватили Росію у кібератаках на комп'ютери ОБСЄ

За даними спецслужб, наприкінці минулого року серверів організації намагалися дістатися хакери. Федеральна служба захисту визначила – зловмисники діяли так само, як і під час хакерських нападів на комп’ютери Бундестагу два роки тому. Тоді німцям вдалося довести, що діяли кіберзлочинці з Росії. В Москві всі звинувачення відкидають.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie