Новини Києва: члени рибальського клубу випустили у Дніпро 3 тонни коропів, білих амурів та товстолобів

Новини Києва: члени рибальського клубу випустили у Дніпро 3 тонни коропів, білих амурів та товстолобів

І велику і маленьку рибу сьогодні запускали в Дніпро. У столиці, члени одного з рибальських клубів, випустили в річку 3 тонни коропів, білих амурів та товстолобів. У зарибленні брали участь усі охочі. Найбільше процес припав до душі дітлахам. Вони намагались випустити у воду якомога більше рибинок.    

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie