Новини ТСН онлайн 16:00 30 травня. Загинула 25-річна парамедикиня "Чека". Спецоперація ГУР у Криму

Новини ТСН онлайн 16:00 30 травня. Загинула 25-річна парамедикиня "Чека". Спецоперація ГУР у Криму

Новини України та світу станом на 16:00, 30 травня 2024 року, в огляді ТСН спеціально для глядачів YouTube:

- Не стало "Чеки". На Харківщині загинула Ірина Цибух, яка служила парамедикинею в добровольчому батальйоні Госпітальєри. Їй було 25 років.

- Щасливий улов! Сім російських суден українські морські дрони Магура зробили підводними експонатами для дайверів цієї ночі. Подробиці спецопераціїї в окупованому Криму від ГУР.

- Після тривалої паузи ворог знову почав штурмувати острів Нестрига на Херсонщині. Посилився тиск і на Часів Яр на Донеччині.

- Засуджені українці вже вступають на службу до лав Збройних сил України. До суду надійшло майже 2 з половиною тисячі клопотань, а  солдатами стали майже 800 осіб.

- Численні факти катування в українських колоніях викрило ДБР. Йдеться про знущання та побиття ув’язнених у низці регіонів.

- Данія дозволить Україні бити з наданих Копенгагеном винищувачів F-16-ть по цілях на території росії - глава данського МЗС.

- Шлях до ЄС: Україна виконала умови для початку переговорів про вступ до Євросоюзу, вважають у німецькому уряді.

- У столиці  розпочали перше судове засідання по справі, коли через закрите укриття майже рік тому загинули троє людей  та ще 7-ро отримали поранення. На лаві підсудних - посадовці міської та районної держадміністрацій.

- Підробляла для ухилянтів печатки медустанов та підрозділів ТЦК. В Одесі поліція затримала жінку - фальсифікаторку. За ці послуги їй платили по 9 тисяч доларів.

- 12-тьох дітей та одного дорослого розшукали гірські рятувальники на Прикарпатті. Туристи були дуже легко одягнені, з собою не мали жодних засобів навігації.

- Біленьке, гладеньке, не тисне і не сповзає: Укрзалізниця прозвітувала, що повністю замінили постільну білизну у потягах.

- Сезон черешні розпочато! Як на Запоріжжі збирають смакоту під ворожими обстрілами? 

- Погіршення самопочуття та можливі перебої з електрикою - в найближчі дні очікуються магнітні бурі.