Новини ТСН онлайн 19:30 29 травня. 710 ТИСЯЧ чоловіків помилково подали в розшук у "Резерв+"

Новини ТСН онлайн 19:30 29 травня. 710 ТИСЯЧ чоловіків помилково подали в розшук у "Резерв+"

Новини України та світу станом на 19:30 середи, 29 травня 2024 року, в огляді ТСН спеціально для глядачів YouTube:

- Українські війська мають успіхи на Харківщині - пишуть аналітики Інституту вивчення війни. Окупанти днями здійснили чотири механізовані атаки на Донеччині - значних успіхів при цьому не досягли.

- Як воїни 92-ї ОШБР імені кошового отамана Івана Сірка уже вдруге боронять Харківщину -  б'ють по ворогу на випередження, знищують піхоту й техніку на ворожій землі. Репортаж Олександра Моторного.

- У Нікополі на Дніпропетровщині постраждали двоє чоловіків. Росіяни вдарили по місту вдень з артилерії, потрощили крамницю та бібліотеку. 

- Розбір завалів будівельного гіпермаркету в Харкові завершили. Завдяки ДНК-експертизі змогли ідентифікувати 2 загиблих, яких вважали зниклими безвісти.

- Швеція передасть Україні унікальний літак-розвідник ASC 890. А з винищувачами Gripen зачекати попросили партнери по авіакоаліції - бо, на їхню думку, для армії, яка воює, буде важко опанувати одразу два літаки західного зразка.

- Угорщина блокує рішення для початку переговорів про вступ України до ЄС - довідався редактор "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк. Які претензії висувають сусіди?

- У Литовському парламенті провели навчання повітряної тривоги. Литовські депутати певні, що російська загроза реальна і для них.

- 710 тисяч українців зняли з безпідставного розшуку в застосунку "Резерв+".

- Стрес через війну провокує у більшої кількості українців невиліковну недугу - розсіяний склероз. Історії тих, хто бореться. 

- Львівський апеляційний суд поновив Ірину Фаріон на посаді професорки кафедри української мови політехнічного університету і призначив понад 120 000 гривень виплат за вимушений прогул. Чи завершила розслідування СБУ?

- Реванш між Усиком та Ф'юрі відбудеться 21 грудня у столиці Саудівської Аравії.

- 70% російських та білоруських атлетів, які планують їхати на Олімпіаду до Парижа, публічно підтримують військову агресію - повідомили в українському Міністерстві молоді та спорту. Як відреагує МОК? 

- Пам'ятну монету номіналом 10 гривень, присвячену Державній спеціальній службі транспорту, презентували в Нацбанку.