Новини України: міністром енергетики призначили колишнього віцепрезидента "Енергоатома"

Новини України: міністром енергетики призначили колишнього віцепрезидента "Енергоатома"

Гарячий стілець більше не порожній. Верховна Рада призначила нового міністра енергетики. Ним став Герман Галущенко, який раніше працював віцепрезидентом "Енергоатома". До цього міністерством понад рік керували виконувачі обов'язків. Останнім був Юрій Вітренко, відучора він очолює правління "Нафтогазу". За нового міністра Галущенка сьогодні проголосували понад 3 сотні нардепів.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie