Новини України: найбільше нових хворих на COVID-19 фіксують у Хмельницькій та Запорізькій області
19,5 тисяч нових інфікованих COVID-19 в Україні. Це статистика МОЗ. 5 тисяч людей шпиталювали, трохи менше пів тисячі померли. Активний приріст недужих у Хмельницькій та Запорізькій області. Тож від завтра їх віднесуть до "червоної" зони. Відтак суворі обмеження будуть уже у 12 регіонах та Києві. При цьому в Україні триває вакцинальна кампанія. Більше про коронавірус в Україні