Новорічне дерево поставили на центральній площі Прип’яті уперше після катастрофи на ЧАЕС

Новорічне дерево поставили на центральній площі Прип’яті уперше після катастрофи на ЧАЕС

Замість традиційних іграшок та гірлянд, ялинку прикрасили старими фотографіями та годинниками. Їх привезли і розвісили колишні жителі міста. Доповнили композицію тематичними іграшками із символом радіації. Прикрашання ініціювали туроператори, які організовують екскурсії в Чорнобиль.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie