Новорічне застілля може привести до небезпечних захворювань
Новорічне застілля - одне з найбільших випробувань для здоров`я українців. За словами медиків, саме після новорічних свят люди найчастіше хворіють на гастрити, панкреатити, виразки шлунка та харчові отруєння.