Обшук у справі Шеремета відбувся у Юлії Кузьменко через більш як 4 місяці після затримання

Обшук у справі Шеремета відбувся у Юлії Кузьменко через більш як 4 місяці після затримання

Слідчі повторно прийшли до будинку хірургині Юлії Кузьменко та понад 5 годин оглядали дім та 2 автомобілі.  Коментувати, що саме шукають, відмовилися. Перший обшук відбувся ще у грудні минулого року, тоді ж Юлію Кузьменко забрали до ізолятора тимчасового тримання, де вона перебуває і досі. Повні випуски дивіться на 1+1 video 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie