Олена Зеленська спочатку лікувалася вдома, але сьогодні змушена була звернутися до лікарів

Олена Зеленська спочатку лікувалася вдома, але сьогодні змушена була звернутися до лікарів

Хвору на коронавірус Олену Зеленську шпиталізували із двобічною пневмонією. Перша леді спочатку почувалася добре і лікувалася вдома, але сьогодні змушена була звернутися до лікарів. Нині вона перебуває в одній зі столичних лікарень. В якій саме – в Офісі президента не уточнюють. Її стан - середньої тяжкості. Дружина президента в ізоляції під наглядом лікарів. Додаткового кисню вона не потребує. Володимиру Зеленському та його дітям зробили додаткові ПЛР тести - вони негативні. Більше про коронавірус в Україні

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie