Ольга Сумська хоче зіграти дівчину Бонда

Ольга Сумська хоче зіграти дівчину Бонда

У Києві презентували «007. Спектр» - нову стрічку про Джеймса Бонда  з Деніелом Крейгом, Леа Сейду, Монікою Белуччі, Крістофом Вальцом та Рейфом Файнсом у головних ролях. Гучна прем’єра викликала серед столичного бомонду справжній ажіотаж.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie