Опалювальний сезон у столиці вже розпочався - Кличко

Опалювальний сезон у столиці вже розпочався - Кличко

Опалювальний сезон у столиці вже розпочався. Про це заявив мер Віталій Кличко в прямому ефірі "Сніданку з 1+1". Проте, тепло у столичних квартирах з'явиться лише до кінця наступного тижня. Стільки часу комунальникам треба, аби підготувати до запуску мережі, які постраждали через тривалу відсутність гарячої води. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie