П'яна водійка знесла стовп вуличного освітлення у Дніпрі

П'яна водійка знесла стовп вуличного освітлення у Дніпрі

Електродроти повисли на гілках, аби не наражати пішоходів на удар струмом, патрульним довелась огородити ділянку. Сама водійка забила руку, втім у лікарню їхати відмовилась. Коли поліцейські перевірили її на драгері, виявилось, що в дівчини у крові 2 проміле алкоголю. Це удесятеро більше за припустиму норму. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie