Палиця розповів, куди підуть гроші з видобутку бурштину у Волинській області

Палиця розповів, куди підуть гроші з видобутку бурштину у Волинській області

У "Право на владу" - голова політичної партії "За майбутнє" Ігор Палиця. Він розповів про видобуток бурштину у Волинській області. "За тиждень видобуто більше 100 кг цього каміння. Ці гроші підуть в бюджет Волинської обласної ради, в бюджет області" - поточнив депутат.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie